Hlavní stránka > Tréninky > Agility intenzivka

Agility intenzivka Intenzivka

 

Víkendový intenzivní trénink na cvičáku v Praze-Kunraticích pod mým vedením!

 

Konečně bude dostatek času na řešení veškerých problémů a Vašich přání! Můžeme se věnovat čemu budete chtít - agility, trikům, chování atp. 

 

Všechny intenzivky budou rozděleny do 2h bloků po max. 3 týmech/blok.

 

Místo: Praha - Kunratice. Cvičák je v těsném sousedství zastávky autobusu Koleje Jižní město, nejbližší ulice Na Knížce.

Google Maps

 

Platba a cena:

Cena pro cvičící (1blok/tým): 600,-
Cena pro divák (1blok/člověk): 300,-

 

Prosím o úhradu plné částky 600 Kč/300 Kč na účet č.: 1599586013/3030.

 

Bez uhrazené plné částky do 5 dní od přijetí přihlášky, nebude brán na přihlášku zřetel! Pokud víte, že nebudete moci přihlášku do termínu uhradit, vždy se ozvěte! Domluvíme se!
Žádám o vyplnění VS, jinak vaše platba nebude identifikována! VS uvádějte vždy stejný jako datum intenzivky (např. 2552021).

Platba za intenzivku je nevratná. V případě neúčasti na intenzivce, je možné převést platbu na náhradníka.

 

Veškeré další info najdete na: www.awesomedogs.cz

 

Těším se na vás! :)

 

 

Markéta Adam

Datum

22.05.2021 08:00 - 18:00 (So)

Sport

Praha-Kunratice

Cena

600 Kč za psa

Přihlášeno

15 z 15 (+ 2 náhr.)

Výcvikář

. Markéta Adam

Místo tréninku

Praha-Kunratice Zobrazit mapu

Skupiny

  • 08:00 - 10:00 - sraz v 7:30 (Plno! Přihlášení možné jen jako náhradník.)
  • 10:00 - 12:00 (Plno! Přihlášení možné jen jako náhradník.)
  • 12:00 - 14:00 (Plno! Přihlášení možné jen jako náhradník.)
  • 14:00 - 16:00 (Plno! Přihlášení možné jen jako náhradník.)
  • 16:00 - 18:00 (Plno! Přihlášení možné jen jako náhradník.)

Přihlášené týmy

Psovod Počet psů Skupina Zaplaceno
Kristýna Běhounková 2 08:00 - 10:00 - sraz v 7:30 Ano
Petra Hosnedlová 1 08:00 - 10:00 - sraz v 7:30 Ano
Hana Šináglová 1 10:00 - 12:00 Ne
Iva Povolna 1 10:00 - 12:00 Ne
Jitka Láchová 1 10:00 - 12:00 Ano
Katerina Borovkova 1 12:00 - 14:00 Ano
Tereza matejicna 2 12:00 - 14:00 Ano
Kateřina Vorlíčková 1 14:00 - 16:00 Ne
Kateřina Krsková 1 14:00 - 16:00 Ne
Veronika Ouředníková 1 14:00 - 16:00 Ne
Miluše Heryšerová 1 16:00 - 18:00 Ne
Alena Nepožítková 1 16:00 - 18:00 Ne
Bara Kyrova 1 16:00 - 18:00 Ne
Náhradník Počet psů Skupina Zaplaceno
Eliška Hulínská (náhradník) 1 08:00 - 10:00 - sraz v 7:30 Ne
Eliška Hulínská (náhradník) 1 10:00 - 12:00 Ne

Přihláška

Přihlašte se svým kódem